Rijksmonumentenregister · Noord-Brabant
Fort, vesting en -onderdelen
50 records of this class in Noord-Brabant, by place.
- 's-HertogenboschFort Crèvecoeur · 14969
- 's-HertogenboschCitadel, Zuid Willemsvaart 2 · 21941
- 's-HertogenboschPoort, Toegangspoort aan de Gasthuisstraat 's-Hertogenbosch · 21943
- 's-HertogenboschPoort, Toegangspoort aan de Hinthamerstraat 's-Hertogenbosch · 21944
- 's-HertogenboschPoort, Toeganspoort tot St.Pieterskhof achter de Tolbrug 's-Hertogenbosch · 21945
- 's-HertogenboschFort, vesting en -onderdelen, Vestingmuren met bastions; langs de Aa en langs de Dommel 's-Hertogenbosch · 21949
- 's-HertogenboschPettelaarseschans · 21952
- 'S-HertogenboschFort, vesting en -onderdelen, Fort Orthen 'S-Hertogenbosch · 21951
- Almkerk,Nieuwendijk,WerkendamFort, vesting en -onderdelen, Fort aan de Uppelse Dijk Almkerk · 531952
- Bergen op ZoomPoort, Steenbergsestraat 27 · 517148
- Bergen op ZoomFort, vesting en -onderdelen, Poort Lievevrouwestraat Bergen op Zoom · 9185
- Bergen op ZoomFort, vesting en -onderdelen, Perceel verdedigingsstelsel · 9251
- Bergen op ZoomDe Waterschans · 9252
- Berkel-EnschotRendierhoeve · 521123
- BredaGroot Arsenaal · 10141
- BredaFort, vesting en -onderdelen, Hartelweg bij 22 · 35000
- BredaVesting, Grachten Breda · 468950
- De HeenFort Henricus · 526928
- Den DungenComplex Grinsel 83 · 525737
- FijnaartFort Sabina · 521706
- GeertruidenbergVesting, Versterkingen door de gehele stad Geertruidenberg · 337826
- GiessenFort, vesting en -onderdelen, Fort Giessen · 531942
- GravePoort, St.Elisabethstraat 10 · 17220
- GraveFort, vesting en -onderdelen, Vestingwerken Grave (Land van Cuijk 30) · 17326
- GraveFort, vesting en -onderdelen, Vestingwerk Grave Grave (Land van Cuijk 30) · 17327
- GraveFort, vesting en -onderdelen, Vestingwerken Grave (Land van Cuijk 30) · 17328
- GraveFort, vesting en -onderdelen, Vestingwerken Grave (Land van Cuijk 30) · 17329
- HedikhuizenFort, vesting en -onderdelen, Rietveldenweg bij 2 · 22122
- HeusdenFort, vesting en -onderdelen, Vestingwerken · 22115
- HeusdenFort, vesting en -onderdelen, Vestingwerken · 22116
- KlundertFort, vesting en -onderdelen, Vestingwerken Klundert Klundert (Moerdijk 30) · 23684
- MegenFort, vesting en -onderdelen, Torenstraat 27 · 28527
- NieuwendijkFort, vesting en -onderdelen, Werk aan de Bakkerskil Nieuwendijk (Altena 30) · 531984
- NieuwendijkFort, vesting en -onderdelen, Betonnen werken bij het werk aan de Bakkerskil Nieuwendijk (Altena 30) · 531991
- NieuwendijkFort, vesting en -onderdelen, Betonnen werken bij het werk aan de Bakkerskil Nieuwendijk (Altena 30) · 531992
- NieuwendijkFort, vesting en -onderdelen, Betonnen werken bij het werk aan de Bakkerskil · 532022
- RaamsdonksveerFort, vesting en -onderdelen, Lunet · 32296
- RavensteinRondeel(B), Van Coothweg 7 · 513537
- StampersgatComplex Dennis Leestraat · 521522
- TerheijdenFort, vesting en -onderdelen, Terheijden Terheijden (Drimmelen 30) · 34998
- VughtFort, vesting en -onderdelen, Isabellaplein 1629 · 21950
- VughtFort, vesting en -onderdelen, Drietal lunetten · 38168
- VughtFort, vesting en -onderdelen, Lunet nabij Sint Michielsgestelseweg Vught · 38169
- VughtFort, vesting en -onderdelen, Lunet · 38170
- WaalwijkComplex Van Haren · 525780
- WerkendamFort, vesting en -onderdelen, Fort bij het Steurgat Werkendam (Altena 30) · 531977
- WerkendamFort, vesting en -onderdelen, Fort bij het Steurgat Werkendam (Altena 30) · 531980
- WerkendamFort, vesting en -onderdelen, Betonnen werken bij het werk aan de Bakkerskil Werkendam (Altena 30) · 531993
- WerkendamFort, vesting en -onderdelen, Betonnen werken bij het werk aan de Bakkerskil Werkendam (Altena 30) · 531994
- WillemstadFort, vesting en -onderdelen, Helsedijk 85 · 38998
Rijksmonumentenregister data: Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed, released under CC0 1.0. Record text is reproduced unchanged. Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed · CC0 1.0